Datum: 15. 05. 2021     
   
*Jak ozdobit adventní nebo vánoční věnec


Vydáno dne 29. 10. 2007 (15038 přečtení)
Vánoční věnec nemusí být jen adventní. U nás se věnec zavěšuje pro ozdobu na zeď, u sousedů na dveře. Základem věnce je kruh. Dají se zakoupit slaměné či polystyrenové korpusy.

Na korpus se připevní chvojí z jedle, smrku, nejraději používám nepichlavou túji. Jednotlivé větvičky se k základu připevní drátkem, postačí i režná nit, kterou se větvičky omotají. Pokud jsou větvičky po celé délce připevněné, můžeme začít se zdobením.

Na adventní věnec budeme potřebovat 4 svíčky. Připevníme je k zelenému základu pomocí držáku na svíčky nebo postačí i obyčejný hřebík správné délky. Vzhled věnce můžeme vylepšit ještě pomocí mašlí a stuh, slaměnými ozdobami, sušenými plátky pomeranče či pomerančové kůry. Zdobícím materiálem mohou být obyčejné šišky, perníčky, sušené květiny, koření jako skořice či badyán. K připevnění dobře poslouží drátek, nit, ozdobná mašle, nebo si můžete práci ulehčit přilepováním pomocí tavné pistole.
Článek zaslala externí autorka.( Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář )


Katalog
náhodný výběr


Bazárek SOSÁČEK
Dětský internetový bazárek. Kvalitní a značkové použité oblečení z Anglie za příznivé ceny. Převážně kojenecké velikosti.Spolupráce
Zaujaly Vás naše stránky a rádi byste sami přispěli k jejich rozšíření nějakým článkem? Chybí zde vaše hřiště? Chcete přidat svůj vyzkoušený recept? Nebo máte tip na akci či výlet?
Klikněte zde

Anketa
Co říkáte na bankovní poplatky u vaší banky?

Jsou nepřiměřeně vysoké
2769 (2769 hl.)
Jsou přiměřené
2169 (2169 hl.)
Mám banku bez poplatků
2264 (2264 hl.)
Nemám účet v žádné bance
2163 (2163 hl.)

Celkem hlasovalo: 9365Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.
(c) 2004-2018 Kateřina Šauerová     ISSN 1801-6081
Vydavatel si vyhrazuje veškerá práva k obsahu těchto stránek.
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je, bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, výslovně zakázáno.
Informace publikované na těchto stránkách jsou pouze informativního charakteru. Pokud máte jakékoli zdravotní komplikace, obraťte se na svého lékaře.
Kontaktovat nás můžete mailem na adrese mimino zavinac ds-soft.info nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
RSS kanál.