DSMAN
Přístupy na stránku
Ocenění
Tip dne serveru Slunečnice.cz - serveru freeware a shareware
Používáme informace z:
https://www.calendar.sk

Ceník


Jednouživatelská verze:

Je zdarma. Viz licence uvedená na „Hlavní stránce“.

Jednouživatelská verze s rozšířenými funkcemi:

Základní cena: 490.00 Kč + 21% DPH = 593,- Kč
nebo zdarma výměnou za odkaz z Vaší webové stránky. Více zde.

Každá licence smí být použita k nainstalování pouze jedné instalace v jednom okamžiku. Není tedy možné jednu instalaci nainstalovat na více počítačů.

Při nákupu více licencí pro jeden subjekt se poskytuje sleva 20% na druhou licenci, 30% na třetí licenci a 40% na čtvrtou licenci. Při nákupu 5 a více licencí nás prosím kontaktujte pro výpočet speciální ceny.

Kupující má nárok na všechny nové verze programu po dobu 1roku. (Není nárok na moduly, které nebudou součástí standardní instalace a budou mít zvlášt stanovenou ceníkovou cenu.)


Víceuživatelská verze:

Platí se za každého uživatele, který má vytvořen účet v programu.

Každá licence smí být použita k nainstalování pouze jedné instalace v jednom okamžiku. Není tedy možné například jednu instalaci nainstalovat na více poboček ve firmě.

Příklady:

Pokud budou v síti 3 uživatelé, kteří budou mít každý samostatnou instalaci DSMana a samostatná data, pak se jedná o 3 jednouživatelské licence.

Pokud budou v síti 3 uživatelé, kteří budou společně sdílet data, pak se jedná o tří-uživatelskou instalaci a cena se vypočítá jako 3xZákladní cena.

Pokud bude mít firma dvě pobočky, v jedné budou 2 uživatelé se společnými daty. V druhé 3 uživatelé se společnými daty. Pak je nutné mít jednu licenci pro 2 uživatele a jednu licenci pro 3 uživatele. Cena se vypočítá jako 2xZákladní cena + 3xZákladní cena.

Základní cena: 990,- Kč + 21% DPH.

Při odběru více než 10xZákladní cena je možné dohodnout speciální cenu.

Kupující má nárok na všechny nové verze programu po dobu 1rok. (Není nárok na moduly, které budou mít zvlášt stanovenu ceníkovou cenu.)


Moduly: (od verze 1.31)

Modul SEZNAM REVIZÍ 750+21%DPH=908.00 Kč

Modul PRAVIDELNÉ PLATBY 390+21%DPH=472 Kč

Modul ZÁKLADNÍ FAKTURACE 490+21%DPH=593 Kč


Způsob platby:

Pokud chcete objednat program, pak na stránce Objednávka vyplňte objednávku.

Po obdržení objednávky Vám mailem odešleme zálohovou fakturu ve formátu PDF. V případě, že je pro Vás z nějakého důvodu formát PDF nepřijatelný - kontaktujte nás.

Po zaplacení zálohové faktury Vám pošleme mailem licenční číslo, které si zadáte do programu DSMan a tím se Vám odblokují všechny funkce. Zároveň Vám prostřednictvím České pošty zašleme Daňový doklad.


Jak nakupovat ze Slovenska:

Program je možné objednat i ze Slovenska, aniž byste museli platit do zahraničí. Platbu je možné poukázat na náš účet na Slovensku. Faktura bude vystavena na částku v EURO. Cena odpovídá přepočtu na EURO podle aktuálního kurzu.


V případě, že nejste koncový uživatel a produkt chcete dále prodávat, kontaktujte nás. Rádi dohodneme podmínky, které budou výhodné pro Vás i Vaše zákazníky.
Vyhledávání
Aktuální verze
Aktuální verze programu je: 1.58